Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 15:39   #30
Katharsis
 
Katharsis's Avatar
 
Reputacja: 1 Katharsis nie jest za bardzo znany
No cóż spóźniłem się. Jak widać inni wpadli na ten sam pomysł szybciej. Nic nie szkodzi. Może to dziwnie wyglądało, ale przynajmniej dowiedziałem się kilku bardzo ciekawych rzeczy o niejakim Zygfrydzie. Należało by się nad tymi słowami troszkę zastanowić. Według kupca handluje on jedwabiem. W sumie to ja nie wiem zbytnio co to jest. Jakiś luksusowy towar? A może coś innego? Jednak cokolwiek by to nie było na pewno jest bardzo dochodowe, dzięki czemu może przecież przeznaczyć pieniądze na mecenat. A to tylko dobrze świadczy o naszych przyszłych pieniądzach.

Teraz Klaus wrócił do stołu spokojnym krokiem. Był zdecydowany wyruszyć na tą wyprawę z bliżej mu nieznaną ekipą z karczmy. Gdy już tam był zdecydował się przedstawić pozostałym członkom drużyny. W końcu bez sensu jest wyruszyć z innymi gdy cię nikt nie zna. Taki miły gest.

- Witam, nazywam się Klaus Sinkel. Pochodzę z niewielkiej wioski na północ stąd. Mogę wam zaoferować swój miecz oraz łuk. Co do pracy. Jestem pewny, że każdy z nas potrzebuje pieniędzy a im szybciej stąd wyjdziemy tym lepiej. Dlatego czym prędzej wyruszajmy do tego kupca po lepsze życie!

Po tym wystąpieniu Klaus usiadł na swoim miejscu.
 
Katharsis jest offline