Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 18:50   #87
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Matthieu otarł krew z twarzy, spojrzał na swoją drugą ranę. Mogło być gorzej, ale przynajmniej żył.

- Przydałby się medyk. Z takimi ranami długo nie zawojujemy, a śmierć od nich nie jest raczej dla nas najlepszym zakończeniem.
- rzekł do Sygfryda schowawszy miecz. Spojrzał na poległych rozgryzając nowo zasłyszane wieści. Zdawało się jednak być gorzej niż myśleli.

- I nie, nie mam nic zakazanego jak to określiłeś. Nie potrzebuję również nosić twych barw, mam własne nadane mi przez Gasparda le Grisa w dniu, w którym stałem się Rycerzem Królestwa.
- z dumą wskazał swą tarczę, z herbem swego seniora: niebieską tarczą na której widniała złota uskrzydlona ręką dzierżąca miecz.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline