Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2008, 21:43   #90
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Sygryd nie miał cierpliwości do półgłówków, ich miejsce jest tylko w przytułkach, tak zawsze mniemał.

- A odchodź sobie, przypominam ci, że i tobie grozi stos za przestawanie z „Małym Szwadronem”. Nic tego nie zmieni. Posłuchaj tępy idioto, jeśli jeszcze tego nie zrozumiałeś to powtórzę, Inkwizytorium nie ma praktycznie żadnej władzy w Middenheim. To tereny urlykanów i tylko Rycerze Panter są tu mile widziani. Jeśli posiadasz przy sobie jakiś zakazany przedmiot zostaniesz aresztowany, w najlepszym wypadku na kilka dni, a cele Middenheim do najwygodniejszych nie należą. Jeśli zaś znajdą u ciebie jakikolwiek magiczny przedmiot to skończysz na stosie, ponieważ nie jesteś szlachcicem ani nie należysz do żadnego z kolegiów magicznych. Takie jest prawo Imperium. Tu twoja funkcja sługi inkwizycjom nic ci nie pomoże. Przepisy są jasne. Proponowałem przywdzianie moich kolorów wszystkim osobom posiadającym niedozwoloną broń tylko dlatego, aby im ułatwić poruszanie się. W innym wypadku będą musieli pozostawić niedozwolone bronie w karczmie, bo na ulicach pierwszy patrol ich zatrzyma. Czyli kusza Alexandry, tak przez nią lubiana, zostanie zarekwirowana, ona sama zaś trafi na kilka dni do aresztu, a potem jeszcze będzie musiała zapłacić wysoką karę. Oczywiście kuszy już nie odzyska. U ciebie nie widzę zaś żadnych zakazanych przedmiotów, więc tobie moje barwy są niepotrzebne. Mam nadzieję, że teraz mnie zrozumiałeś dokładnie.

Poczym, skoro nikt nie był zainteresowany szarfami schował je do sakwy.

„Tępy idiota. Przecież bardziej ja ryzykuję przyjmując pod swe barwy część „Małego Szwadronu”.”
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 04-10-2008 o 19:44.
Cedryk jest offline