Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2008, 11:14   #36
Mrowa666
 
Mrowa666's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnie
Idąc w stronę drzwi dogonił go jeden z krasnoludów tuż zaraz za nim podążała kobieta która skierowała słowa "- Proszę o wybaczenie, panowie. Ale czy nie mielibyście nic przeciwko bytności w waszym towarzystwie kobiety? Jestem Alexa."

Witam Alexa.Dlaczego byśmy mieli coś mieć niczym jak do tej pory nam nie zawiniłaś.Za krasnoluda oczywiście ja się nie wypowiadam nie wiem jaki on ma stosunek do kobiet.Mnie twoje towarzystwo nie będzie przeszkadzało jeśli tylko nie będziesz plątała się pod nogami.Teraz ruszajmy do domu gryfa rozmawiać możemy w czasie drogi.

Zev odwrócił się jeszcze na chwilkę i spojrzał w stronę stołu czy któraś z osób siedzących z nim wcześniej przy stole ma chęć pójść razem z nimi.
 
__________________
Black metal Dimmu Borgir,Cradle of Filth Death metal In Flames,Slayer,Paradise Lost
Heavy metal Disturbed,Slipknot,System of a Down
Budujesz faszyzm przez nie tolerancję!!!

Ostatnio edytowane przez Mrowa666 : 05-10-2008 o 13:46.
Mrowa666 jest offline