Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2008, 12:11   #37
sheey
 
Reputacja: 1 sheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwu
"No cóż, chyba się poznamy lepiej w drodze." pomyślał Durc widząc reakcję towarzyszy. Poprawił sobie włosy i rzekł do elfa, którego Segel nie przedstawił:

- Czemu się nie odzywasz elfie? Chodź z nami i nie marudź. Lepiej mieć dziesięć koron czy ich nie mieć? Oczywiście, że lepiej mieć. Twój łuk na pewno nam się przyda w drużynie. - Niziołek skierował wzrok na piękny łuk stojący obok niego - Nie odbierz tego źle. - Durc zaśmiał się nerwowo widok groźnie wyglądającego elfa - Ja już idę dołączyć do reszty, a ty przemyśl moje słowa. - zakończył monolog i nie czekając na reakcję elfa dołączył do reszty drużyny.

- Witaj kompanio. Mogę wam zaoferować moją procę oraz ogładę w tej misji. - rzekł Durc do narazie małej drużyny - Gdzie się podziewa ten łysy człowiek? - Niziołek porozglądał się na około i zauważył brak jednego z krasnoludów. - Widzę, że krasnolud też gdzieś polazł. Zanim wyruszymy, radziłbym poczekać na tego elfa. - pokazał wzrokiem siedzącego elfa. - Może być przydatny.
 
sheey jest offline