Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 08:59   #21
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
ad1) Skoro miałem zedytować posta tak żebyś nie miała kobinowac jak ten nieszczesny koń pod Strachowskią górę to zmieniłem. Chcesz, to przywrócę, Ty będziesz mogła się znowu migać postacią (w tym wypadku oznacza to odgrywanie Ravnosa), a potem cierpieć że Saraj dalej ktoś do czegoś przymusza...

ad2) A Kołdunizm, jak nie trudno zgadnąć Ścieżka Wiatru. Coś w tym dziwnego że tak hohohohasz? Zaznaczam co używam, z wyjątkiem testów percepcyjnych, bo potem bedą znowu nieporozumienia. Co w tym dziwnego? Wole takie otwarte karty, niż pisac posty które potem będę potrzebowował tłumaczyć na nowo MG i drugiemu graczowi...

ad3) Dla tego, że uznaję że jak zdominowany nie jest wstanie wykonać rządanej czynności to nastepuje u niego choćby minimalna doza konsternacji i wachania. Owszem, jak nakaz będzie brzmiał "Saraj, lataj pod powałą" to nie zacznie nasza ciemnoskóra Ravnoska wspinac się na belke stropową i rzucać na pysk machając łapami. Podejrzewam że popuka się w czoło na taki rozkaz, tylko że tak czy siak nastapie sekunda lub dwie konsternacji. Nie wiem ile masz w tym swoim Aktorstwie, wiem ile ja mam w Zastraszaniu i Oddziaływaniu, czyli cechach potrzebnych do Dominacji z mojej strony. Powiedziałaś żebym uznał że wszło jak w masło więc czemu się dziwisz? Oczywiście możesz mieć inną interpretację niedopowiedzeń z podręcznika...

Problem w tym że pytałem się MG jak mam interpretować to co czytam. Dowiedziałem się rzeczy które stoją w jawnej sprzeczności z tym co twierdzisz w paru miejscach, zarówno w postach w grze jak i w tym punkcie w komentach. W takim wypadku raczej MG ma rację tak więc...

ad4)No ja bym poczekał na Twoim miejscu na powrót Migdał...
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline