Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 18:19   #23
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Ratkin, wrzuć na luz
Komentarze do sesji są m.in. po to by komentować to co się dzieje na sesji. Skąd ten agresywny ton?

W rozmowie z Migdałem poruszałam kwestię tego, co w zakresie sanskrytu umie moja postać i tłumaczyłam powody, dla których to nie jest totalne zero. Ile jednak umie, było widać w postach - niewiele Migdał wyraźnie Ci powiedziała, że Saraj "nie potrafi przetłumaczyć" - jest to prawda, ale nie jest równoznaczne z tym, ze nie rozpoznaj pojedynczych znaków. Ja tu nie widzę "jawnych niezgodności", a zarzucanie mi niewłaściwego odgrywania jest po prostu nieprzyjemne. Gram tak jak czuję postać.



Marcyś, bardzo mi się podoba opcja "nieskończoności" na pierwszej kropczece Zasadniczo bezapelacyjnie przedstawiłaby dominacje jedynie MG (może to jest rozwiązanie, by MG opisywała reakcję na dominkę?). Każdy z nas w końcu używając dominacji miałby pewnie jakieś wyobrażenie reakcji, a jedynie z decyzją MG się nie dyskutuje.

Edit: Ratkin, post Migdałki pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu, czy może miała coś przygotowane na okazję rozegrania się sceny między nami, skoro mówiła, ze tylko na to czekamy?
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 07-10-2008 o 18:38.
Wernachien jest offline