Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 19:13   #46
Cytryn
 
Cytryn's Avatar
 
Reputacja: 1 Cytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetny
Magnus szedł powoli powłócząc nogami, starał się trzymać blisko grupy ale lekko z boku. Zdziwiła go całkiem obecność kobiety, która w pierwszej chwili zdawała się nie zainteresowana wyprawą po zarobek nie bardziej niż plotkowaniem z karczmarzem. Milczał ,nie miał o co pytać, nie znał swoich towarzyszy wystarczająco żeby o cokolwiek ich wypytywać. Spotkanie z strażnikami zirytowało go –„jakby mało mi krwi napsuły już te błazny, daj chłopkowi odznakę to od razu uważa że pozjadał wszystkie rozumy, do pługa tylko się nadają” – takie i inne nieprzychylne myśli kłębiły się w umyśle żaka. Odsunął się na bok i postanowił że jednak przemilczy sprawę, „ Nie ma co prowokować tych matołów, w sumie i tak nie mam przy sobie nic z tych ich listy. Elfy też są niepewne, kto je tam wie co im odbije w związku z tymi łukami robią się z nich ostre czuby gdy ktoś tyka rodowy łuk. Zresztą na co komu łuk w Altdorfie ? Nawet nie zdążą go wyciągnąć gdy jakiś rzezimieszek wpakuje im nóż pod żebro. Niech sobie krasnoludy i łysol z nimi pogadają i tak nie sądzę żeby to coś dało” – pomyślał, ale te uwagi też postanowił zachować dla siebie. Odsunięty lekko z boku policzył sobie spokojnie „Cztery kusze, z takiej odległości nie ma szans żeby spudłowali. Mam nadzieje że te elfy jednak myślą i też umieją liczyć. Strzelać wpierw będą w uzbrojonych, ja się raczej do nich nie zaliczam, wiec póki nie będę się rzucał w oczy jestem bezpieczny. Zawsze mogę przecież powiedzieć ze znalazłem się w tym towarzystwie tylko dlatego ze szliśmy w podobnym kierunku” – Uspokojony własnymi rozważaniami postanowił czekać na dalszy rozwój wypadków.
 
__________________
I wiedzie nas siedem demonów, co nami się karmią...
Cytryn jest offline