Wątek: [sesja] Reunion
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 22:05   #71
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Spojrzałem na elfa. Powoli przystosowałem moją krtań do wydobywania z niej dźwięków zbliżonych ludzkiej mowie. Nie zmieniłem się jednak powrotem w moją ludzką formę. Miałem jakieś dziwne przeczucie co do tego jegomościa. Spojrzałem na tych po których tu przybyłem. Przemówiłem do mężczyzny:
- Przeprowadził mnie tu twój syn, widzę jednak że ktoś już was ocalił? - starałem się by w moim głosie dało się usłyszeć pytanie - Przybyłem dostarczyć ci miecz od twojego brata. Wszystko w porządku?
Wciąż byłem skoncentrowany. W każdej chwili mógłbym skoczyć na Elfa, jednak nie wiedziałem jakie są jego zamiary.
- Kim jesteś i co tutaj robisz? - spytałem zwracając się w kierunku wybawcy dwójki których on miał zamiar ocalić.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline