Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 22:47   #24
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Gdzie napisałem, że chcę poznać styl pisania? Poza tym odzwyczaiłem się od dokładnego pisania czego wymagam w karcie, mój może błąd, na tym forum nigdy graczy nie rekrutowałem do takiej sesji. Błąd naprawiłem, ale byśmy się dobrze zrozumieli. Nie chodzi mi o opis jednozdaniowy o tym jak wygląda i co tam lubi. To ma być postać na n sesji, liczy się dla mnie skupienie na jej osobowości, słabych, mocnych stronach etc. Ty napisałeś kilka wyrwanych z kontekstu zdań. "Brak szacunku do śmierci". No i co ma mi to mówić? Czemu tak jest? Czym się objawia?

Nie zrozumcie mnie źle, nie wymagam nie wiadomo czego. Ale postać, którą prezentuje deMaus jest dla mnie całkowicie wydarta z kontekstu. No i nauka otwierania zamków w wieku 3 lat? Rozumiem, że Ty pamiętasz co w życiu realnym robiłeś mając 3 lata? Bo ja nie. Nie napisałeś nawet kto przygarnął Twoją postać i w zasadzie dlaczego to zrobił.

Szczegóły są istotne, zwłaszcza w takiej sesji, w której powinni osadzić swoje postaci bardzo mocno na ziemi. Ty napisałeś kartę niezwykle ogólnikowo. Nie trzeba się spieszyć, czy dostanę ją teraz czy za tydzień to nie ma znaczenia, kolejność się nie liczy.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline