Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2008, 23:11   #25
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Cytat:
Wysłanie mi karty nie równa się przyjęciu. Wybiorę najlepsze karty i graczy, których styl najbardziej mi do sesji pasuje.
Tu napisałeś o tym że wybierzesz graczy, których styl będzie ci najbardziej pasował.

"Brak szacunku dla śmierci" to wniosek, który można wyciągnąć z historii postaci, którą napisałem. Czym się objawia? Tym jak mówi o śmierci własnego ojca. Co ma Ci to mówić? np. że nie załamie się gdy ktoś koło niego umrze, nie wpadnie w rozpacz albo w jakiś szał.

Nie pamiętam co robiłem mając trzy lata, ale tworzyłem postać do systemu heroic.
Cytat:
Nie, styl będzie heroiczny drogi Arango
A nie do dark fantasy. Zważywszy, że postacie mieszkały od małego w tej wiosce i tworzymy bohaterów od zera, to i ich charakter i osobowości będą się chyba kształtowały wraz z nimi. To, że teraz mają jakieś poglądy na świat, miłość, wojnę, śmierć, magię, królów i szlachtę nie znaczy, że gdy się z tym zetkną (bo zapewne nie mieli wielkich możliwości już się zetknąć) ich nie zmienią, nawet diametralnie.

Termin nadesłania kart. Hmm. Mam w zwyczaju robić od razu rzczy, których się podejmuje, a nie odkładać je na później.

Ale, wyznając też inną zasadę MG ma zawsze rację, przyznaję ją i w tym wypadku Tobie, i ty nie wyjaśniłeś dokładnie o co Ci chodzi i ja też nie zrozumiałem co masz na myśli. Nie spodobało mi się, że zostałem wymieniony jako przykład osoby niemającej pojęcia o tworzeniu karty/postaci, bez żadnego odzewu, mogłeś napisać na gg albo PW, że to i to ci niepasuje, albo powiedzieć co mam rozbudować.
 
deMaus jest offline