Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 07:17   #26
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Ratkin Zobacz post
Proeblem w tym że to co słysze jako odpowiedź MG na moje działania, nie pokrywa się za nic z tym co pisze Werna
Ratkin, Migdał ci coś mówi - ty masz kontakt z MG - ja go nie mam, więc powiedz po prostu CO ci powiedziała, w czym KONKRETNIE leży problem, a nie rzucasz ogólnikami. Mam wrażenie, ze powstają jakieś sztuczne problemy.

Ostatnie o czym powiedziała mi Migdał to, że zbyt lightowo potraktowałam narrację używając określenia "Zefirek". Tłumaczyłam Wam dlaczego to zrobiłam. Uznałam jednak słuszność Twoich argumentów - wyedytowałam posta. Powinnam się być może trochę bardziej porozwozić nad tym jak moja postać była wystraszona, zapewne czujesz niedosyt po 9 sukcesach, rzecz tylko w tym, że ja nie chcę opisywać każdej myśli mojej postaci. Więc skoro poprawiłam to, co ostatnio zarzuciła mi Migdał i od tamtej pory nie napisałam żadnego posta, to co mogłam schrzanić?!

Szczerze mówiąc wkurzać mnie to zaczyna, bo zarzucasz mi coś, twierdzisz, ze jest to zgodne z tym co mówi MG, ale gdy mówisz, co to jest to nikt nie rozumie... Wyjaśnij mi.
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 08-10-2008 o 07:38.
Wernachien jest offline