Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 10:24   #111
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Unhappy

Post jest. Rozmowa w poście jest wygładzoną wersją rozmowy z GG (jakbym gdzieś podretuszował za mocno prosze o info). Post jest "standy-by" z dwu zasadniczych powodów: zaskoczyło mnie zamknięcie tury przed postami wszystkich oraz zespół cech wynikających z... innej beczki.
Tak na dobrą sprawę to nie wiem, czy mam go kończyc w chwili (ranek jak to wynika z posta GMa), czy iśc na jakiś freestyle, czy do diaska co. Jakby na to nie spojrzec - z punktu RPG to mamy konflikt: Aschaar wie, że celem utrzymania spójności i pchnięcia w końcu akcji do przodu (nowi gracze w pokojach 3 i 20) Johann powienien siedziec w hotelu. Dla Jojanna jednak jest to całkowicie nieakceptowalne rozwiazanie. Gram wiec, albo po linii "trzymac się kupy" mając w głębokim poważaniu koncept postaci, albo gram po koncepcie postaci - mając w (...) resztę. Sorry - kawałek kompromisu potrzeba, a do tego potrzebny jest ruch ze strony NPCów i lotto mi to czy dzieciątka z przepałem mocy, czy barmana, czy boya hotelowego...

Teraz z innej zupełnie beczki:
1. Widzę, że udzielne księciunio - pan na piaskownicy - zarzął rzucac foremkami... Bravo! Doskonałe, dojrzałe zagranie - następnym razem kto "wylosuje" los na loterii? Pomijam już zupełnie fakt, że wypadałoby przedstawic jakies spójne argumenty, a nie ogólniki w typie
Cytat:
"to właśnie częśc z wyżej wymienionych graczy, podała w rozmowach ze mną nieco z przytoczonych przeze mnie powodów."
Spójne argumenty przydałyby się również, a może przede wszystkim pozostałym graczom - aby wiedzieli jakich sytuacji należy unikac...
2. Stosowanie tej samej retoryki w poście i w realu mnie zakasowało... Cytaty sobie daruję...
3. Playability - czyli "sugestywna przyjemnośc z grania" wyrażnie u mnie spadła, dletego, że na podstawie posiadanych przeze mnie informacji (i oczywiście pomijając "sprawę awatara", bo uważam, ze jak chce się uderzy psa to kij się znajdzie) podstawy do wywalenia są w zasadzie marne...
4. Świetnie Nemo - dostaniesz reputkę i uśmiech GM odciśnięty w betonie... za szybkie wsparcie... Pozwól, aby inni się wypowiedzieli sami za siebie, a nie twórz atmosfery "kto nie jest za nami jest przeciwko nam". Kazdy z nas - pozostałych graczy - ma możliwośc samodzielnego ocenienia zjawisk, które zaszły i nie ma to nic wspólnego z jak to określiłeś kwieciście:
Cytat:
ogólna fala rewolucyjna i ruchy antymgowskie.
5. Rozumiem, ze Nemo gra dwoma postaciami (?). Nie za bardzo to łapię...

6.
Carn'owi dziękuję za kilka (nascie?) minut gry. Bo o tyle przesunęła się akcja od startu.


W związku z pracą nie spodziewam się posta przed 10/10/2008. Co do komentarzy nie wiem.
 
Aschaar jest offline