Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 10:52   #112
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Aschaar, nie wymagam od Ciebie (dalszej) integracji z grupą. Możesz swobodnie iść i napisać freestyle. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać w hotelu, otrzymasz ode mnie oczywiście coś do roboty. I nie tylko. Tego wyboru jednak nie mam zamiaru (ani tym bardziej ochoty) podejmować za Ciebie. Wydajesz się dojrzały, przynajmniej mentalnie. Rób co uważasz za słuszne. Odgrywaj tak, aby było ciekawie. To Twoja postać.

EDIT:
1. Diabli nadali. Znowu zgubiłem foremkę.
2. Cieszę się, że wciąż potrafię czymś zakasować publiczność.
3. Przykro mi to słyszeć. Mam nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie.
4. Nemo nie dostał ode mnie jakiejkolwiek reputacji. Pochwałę, dyplom, oraz uścisk dłoni prezesa mogę mu dać w każdej chwili, jeśli zajdzie taka konieczność.
5. Tak, można tak powiedzieć. Nemo posiada Świtę na dość wysokim poziomie, w skutek czego posiada asystentkę. Mógłbym ją odgrywać zamiast niego, jednak nie wiem, czy pokryło by się to z oczekiwaniami gracza, wobec czego pozwalam mu odgrywać podwładną.
6. Ja również mu dziękuję.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.

Ostatnio edytowane przez Highlander : 08-10-2008 o 11:20.
Highlander jest offline