Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 18:00   #113
Nemo
 
Nemo's Avatar
 
Reputacja: 1 Nemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumnyNemo ma z czego być dumny
Cytat:
nie twórz atmosfery "kto nie jest za nami jest przeciwko nam".
Ja zwyczajnie, w mniej lub bardziej humorystyczny sposób (jeśli tego nie dostrzegłeś to przepraszam, następnym razem dodam dla pewności kilka innych emot na końcu wypowiedzi), przestrzegam przed wejściem w pętle nakręcania się jedna strona przeciwko drugiej-byłem świadkiem naprawdę wielu podobnych sytuacji, w których gracze pod dowolnym pretekstem nakręcali się na drugą stronę, druga strona też się nakręcała i był atomic boom. A chciałbym by jakaś sesja WoD w którą gram w końcu zakończyła się normalnie, bo do tej pory chyba tylko nieśmiertelna seria sesji DBz i jedna z super villianami zakończyły się sukcesem i normalnym końcem, a nie przedwczesnym zgonem :P. Napisałbym jeszcze trochę, ale mi się niezbyt chce.
 
Nemo jest offline