Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2008, 21:37   #35
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Maciass0 Zobacz post
Co tak słabo z postami Kermik czekam na twoją reakcję, wtedy mogę odpisać
To nie jest takie łatwe. Otóż moja postać ma zamiar bez litości zastrzelić Korneliusza.
Raczej nie zgadzam z koncepcją
Cytat:
Napisał Kagonesti ZW Zobacz post
postać jest przekonana, że jeśli w tym świecie ktoś okaże bezbronność unosząc ręce, to równa się to z jej śmiercią i zabraniu jej łupów.
W innych postach ludzie jakoś podnosili ręce i nie ginęli. Nikt nie zgrywał bohatera.
Dla mnie/mojej postaci giną ci, co rąk nie podnoszą. Nikt nie powie - jesteś swój facet, bo nie podniosłeś rąk.
Ponieważ to, kto kogo zabije zależy od MG, zatem muszę poczekać na jego decyzję.

Żeby nie było wątpliwości - Zygmunt nie liczył do trzech. Strzelił na dwa... W chwili, gdy Korneliusz wygłaszał tekst o inwalidzie...
I gdyby MG udzielił odpowiedzi na czas, to nie byłoby już kolejnej wypowiedzi Korneliusza.

Oczywiście MG może wydać zakaz zastrzelenia jednego z graczy. Dlatego też nie piszę, tylko układam sobie barwny przebieg tego zdarzenia...
 
Kerm jest offline