Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2008, 10:45   #30
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Nie. Napisałam wyraźnie, proszę abyś napisała posta. Bez jakichkolwiek wytycznych i rozmów, tak jak TY to widzisz. Sama zarzucasz Ratkinowi, że uniemożliwia Ci odgrywanie postaci, teraz masz wolna rękę i to w tak kluczowej sprawie, od której dalej zależą losy Saraj. Ja mam swoje zdanie na temat całej tej sytuacji i przedstawię je po Twoim poście. Na razie staram się zachować spokój... bo uważam, że moja wypowiedź co do całej sprawy znacznie wpłynęła by na dalszą akcje i na postępowanie Waszych postaci, a nie o to chodzi, żebyście robili coś pod MG i pod jego dyktando. Zwłaszcza w takim momencie rozgrywki.

Dlatego zwracam się do innych graczy, żeby odpuścili sobie komentowanie sytuacji Wernahien vs Ratkin. Bo z obojgiem rozmawiałam, ustalała rzeczy na początku ( jak z każdym zresztą ), ba wysyłałam PW żeby uściślić pewne rzeczy, bo zostałam zlekceważona... Do całej tej sprawy wrócimy po poście Wernahien!
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(
MigdaelETher jest offline