Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2008, 01:52   #117
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Aschaar, chłopcze drogi, przodowniku pracy, ludku lukrowany. Spokojna Twoja głowa, niezależnie od tego co postanowisz, posiadam już sposób, aby powiązać Cię z fabułą. Przynajmniej na krótki czas, bo jeśli będziesz upierał się przy chęci zostania lotnikiem, nic na to nie poradzę. Co nie zakłada wcale wysadzenia samolotu, do którego próbowałbyś wsiąść. Czy sposób Ci się spodoba, czy też nie, nie mnie oceniać. Zobaczymy jak przedstawi się sytuacja.

Druga sprawa. Ładnie proszę, z wisienką na czubku, przestańcie robić chryję w komentarzach. Mam teorię, jakoby to co się między wami dzieje miało zaczątki na GG i podczas odgrywania postaci, co jest dla mnie nie tylko głupie, ale też pozbawione większego sensu. Lubię metagaming jak jażdy nie-elYtarny WoDowiec, ale bez przesady.

EDIT:
- Dialog z Nemo został odegrany. Mieliśmy pewien przeskok czasowy, spowodowany w głównej mierze brakiem dostępu do internetu jednego z nas.
- Bardziej niepokoi mnie to, że Lhian do tej pory nie dała żadnego znaku zycia. Nie dostałem od niej posta w sesji, ni to msg na gg. Choć to ostatnie ustrojstwo bywa czasem przewrotne, więc pozostanę w sferze domysłów.
 
__________________
You don't have to believe in me.
Just believe in the Getter.

Ostatnio edytowane przez Highlander : 11-10-2008 o 18:14.
Highlander jest offline