Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2008, 22:38   #116
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Wiem, że Warhammer a real to dwie różne rzeczy mnie też nie musisz wykazywać różnic.

Cóż, znam zasady młotka według własnego mniemania dość dobrze ale wiele zmian wprowadzam w życie sam przyglądając się niektórym rzeczom racjonalniej. Ladry na całej lokacji? Jestem ciekaw jak ten koń biega. Ale to moje spekulowanie i nie zamierzam wpływać na jakiekolwiek zasady. Ale pamiętaj jeszcze jedną rzecz o której najwyraźniej zapomniałeś, umknęła Ci. Nie masz do czynienia z jakimś łachmytowatym palladynem czy rycerzem Gralla- LUDZKIM. Lecz z krasnoludem, który żyje dłużej i ma na swoim bagażu doświadczeń więcej niż człowieczy wojowniczek.

Zresztą nieważne, nie będę przytaczał swoich racji tutaj. Masz rumaka, miej go
Dopuki nie będziesz dążył do zwady, owej nie będzie. A krasnolud już sobie bardzo dobrze da rade :P
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."
lopata jest offline