Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 14:15   #119
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Koniec mojego ostatniego posta wyglÄ…da nastepujÄ…co:

Cytat:
Napisał Aschaar
Odczekał, aż panie wyjdą z baru i dodał: - Proszę odesłać taksówkę dając kierowcy $20 napiwku za czekanie i nalać mi potrójną szkocką bez lodu… nie musi byc na koszt firmy… Jaki jest numer do waszego hotelu? Muszę zarezerwować sobie pokój. Spić można się wszędzie. Również tutaj. – Rozejrzał się ponownie mając ochotę zwymiotować; tą całą sytuacją rzecz jasna. - Do której jest czynne? - zapytał jakby całkowicie trzeźwy i doskonale panujący nad swymi ruchami...

Zamierzał posiedziec w barze do zamknięcia i ewentualnie porozmawiac z barmanem, choc równie dobrze mógłby siedziec sam...
Wydaje mi się, że dośc wyraźnie pisze w nim o zarezerwowaniu pokoju. Biorąc pod uwagę, że zamierzam się spic - zostanę w hotelu. Oczywiście - NIE JEST - to zgoda na przyjęcie posady "popychadła i śmiecia". To, z sesyjnego punktu widzenia jest pole do jakiejś gadki z barmenem, czy innego przekonywania co do słuszności tej (reprezentowanej przez hotel) - opcji politycznej.
Zostało zadanych kilka pytań (może to prywatny hotel i nie ma możliwości wynajęcia pokoju?), co otwiera jakieś możliwości dialogu czy monologu.

Pisałem o tym już kilkakrotnie w komentarzach - nie wiem jak mam to rozegrac, aby zadowolic wszystkie strony i aby rozgrywka potoczyła się w jakimś konkretniejszym kierunku.

Nie ma szans na przyjęcie roboty, "as is" - dla Johisa ważna jest również swoboda działania - nie da się zamknąc w kontrolowanym pokoju hotelowym. Nie zostało okreslone czym mamy się zajmowac i w jakiej wojence brac udział. etc, etc, wymienione w poprzenich postach.

Więc - skoro "mała, ruda" ma "trudności z komunikacją werbalną" to może barman jest bardziej "ludzki". Bardziej otwartym tekstem nie potrafię juz tego napisac...

To nie musi byc post - może byc PW czy info na GG. Zedytuję wtedy odpowiednio posta i gotowe.

PS. Załozenie o poczatkach "zwady" na GG - nietrafione. Wszystko rozegrało się w tym wątku. I napisałem dlaczego.
 
Aschaar jest offline