Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 19:54   #11
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Jak znajdujesz waszą kolejną misję? - Ragnaak nie mógł pojąc tego hmm starodawnego dialektu, slangu czy jak to się tam to nazywało. Tak jakby nie można było powiedzieć po prostu "co myślisz o kolejnej waszej misji". No ale cóż, pewne rzeczy nigdy się nie zmienią i trzeba albo się do nich przyzwyczaić lub po prostu je unicestwić. W tym przypadku należało się przyzwyczaić.

- nie Dwyffryn admirale tylko Dyffryn ... bez "W" (lekko się uśmiechnął w stronę admirała). Szkoda, że na was tak czas działa, naprawdę szkoda drogi admirale. Jak wiecie nie zbyt przepadam za gwardią i jej ... hmm ... radykalnym podejściem do pewnych spraw, ale was nigdy nie zapomnę ... wybaczcie gadam jakbyśmy mieli się już więcej nie zobaczyć.

- a co do mojej świeżości to zapłaciłem pewną cenę, zmiany organizmu, funkcji życiowych i innych mało interesujących spraw. A co do walki. Nigdy mi się nie znudzi wszak wszystko to robię w imię Imperatora. Zresztą mniejsza o szczegóły. Mam nadzieję, że znów po wykonaniu zadania zjemy wspólnie kolację ... przyjacielu (nigdy tak nie mówił, ale już chyba pora. Poza tym lubił admirała i jego frontowe opowieści za czasów gdy nie był jeszcze admirałem).

Przekroczył próg śluzy, był gotowy na wystrzelenie ... jak zawsze. Spojrzał na admirała, a potem na Inkwizytora :
- mam spora wiedzę na temat Inkwizycji i nie tylko. Powiedzmy, że lubię sobie czytać przed snem, którego jak wiecie wiele nam nie potrzeba. 2 godzinki i jestem wyspany. Potrafię też nie spać dniami. Ale zapewne jest to wam wiadomo ... przejdę do sedna. Wiecie Inkwizytorze, że ta misja nie będzie taka łatwa. Po pierwsze nie wysyłali by takiej elitarnej ekipy tylko na zwiad, a po drugie ja mam nosa do takich rzeczy, intuicja mi podpowiada, że będzie gorąco i możemy nie wyjść z tego cało ... Nie udało mi się was nastraszyć o święty Ravanos'ie? Szkoda (po czym zaczął się śmiać. Nie po to aby obrazić ... po prostu miał dobry humor ... po czym znów na twarzy Ragnaak'a zagościł chłód)
 
__________________
MiarÄ… sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline