Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2008, 20:18   #12
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Kiedy zbliżyli się przed oblicze wiekowego dowódcy Imperialnej Floty Inkwizytor skinął głową admirałowi i bez słowa wsiadł do kapsuły desantowej. Na słowa kapitana Marines o świętości odwrócił się od niego i uśmiechnął.

- O ale za takie słowa jakiś mój nadpobudliwy brat mógłby na twój zakon próbować nałożyć Excomunicate Traitoris. Nie wątpię też że czytałeś o Inkwizycji ale wątpię żebyś mógł się pochwalić DUŻĄ wiedzą na jej temat gdyż większość dzieł na ten temat otrzymała karmazynowy kod dostępu. Czyli są lekturą tylko dla Inkwizytorów.

A mnie nie ciężko nastraszyć. Owszem wiem że nie dorównam wam - Astartes bo jednak jestem zwykłym człowiekiem i nie usunięto ze mnie chemicznie możliwości odczuwania strachu ale jednak przychodzi nam mierzyć się z taką samą grozą. Z tym że ja walczę z mniejszą ilością tej grozy.

Czy w tej misji chodzi o coś więcej niż walkę z mutantami? To oczywiste. Gdyby chodziło o mutanty to wysłano by Gwardię, przecież Siedemnasty Regiment Utherjańskich Kawalerzystów jest tuż pod ręką, ostatnio stacjonowali w układzie Signum a to tylko tydzień podróży pod Osnową stąd. No i skoro czytasz sporo to wiesz że Inkwizytorzy nigdy nie chodzą na pola bitwy bez jakiegoś konkretnego i wyraźnego celu.
 
Macharius jest offline