Wątek: Sekty...która?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2008, 20:30   #10
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Jeżeli chodzi o mnie to tylko Camarilla. Jako gracz i jako MG . A gdybym miał być prawdziwym wampirem i wybierać to chyba wolałbym pozostać niezrzeszonym :>, no ale rozwijając temat, dlaczego właśnie Camarilla?

Kilka powodów:
- Camarilla bardziej niż Sabat jest lepsza do prowadzenia (grania) w sesjach, w których stawiamy raczej na intrygę polityczną

- Wielu graczy zamienia granie Sabatem w rąbankę w stylu WFRP czy D'n'D [nie ujmując nic tym dwóm systemom]. Słyszałem o sesjach, w których gracze urządzali sobie konkursy, kto szybciej oczyści dane piętro wieżowca ...

- Trochę odnoszące się do powyższego punktu, dla mnie przede wszystkim Wampir jest tragiczną walką o swoje człowieczeństwo, szaleńczą (i raczej skazaną na niepowodzenia) próbą zachowania ludzkich emocji, części swojego dawnego życia ... w Sabacie jakoś tego nie czuję
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem