Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2008, 16:14   #16
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Ragnaak Cahir ze spokojem wysłuchał Nikelusa, który szybko przedstawił skład drużyny oraz o odległości wroga. Potem ze spokojem wysłuchał monologu Inkwizytora ...

- Póki co nie mogę wam zdradzić konkretnego celu naszej misji. Skoro jednak wiemy o nadciągających siłach wroga proponuję natychmiastowy wymarsz (te słów powiedział bezpośrednio już do Ragnaaka, po czym wyjął swój złoty, inkrustowany różnymi motywami zdobniczymi pistolet boltowy i go odbezpieczył) Proponuje także całkowitą gotowość bojową ponieważ możemy spotkać wrogie zagony lub oddziały zwiadowcze, mutanci nie są tacy bezmyślni jak to przedstawia Officio Propagandum, zresztą wiecie o tym, pewnie nie raz się z nimi mierzyliście ... przy jednoczesnym oglądaniu okolicy.

Ravanos nawet dobrze nie skończył swojej wypowiedzi a przed szereg wyrwał się Noe - strzelec, który po rozzuchwaleniu się w stronę Inkwizytora zdał krótki raport w stronę kapitana czekając jednocześnie na dalsze rozkazy.

Cahir spojrzał na Inkwizytora, a potem na swojego przyjaciela konsyliarza ...
- Rad jestem, że będę miał ciebie przy swoim boku. Po drodze opowiesz mi o braciach, którzy są tu razem z nami a za bardzo ich nie znam. Jak wiesz lubię znać swoich podkomendnych a jeśli sam o nich nic nie wiesz to osobiście wypytam(po czym podał mu prawicę na przywitanie)

... po czym zwrócił się do strzelca :
- Bracie Noe. Cieszy mnie to, że planeta przypomina wam ojczystą i że w obozie jest spokój, a co do świerzbu i rwaniu się do walki zalecam spokój. Póki co jesteśmy tu z misją sprawdzenia czy miny są tam gdzie powinny być. Tyle mogę na razie zdradzić (te zdanie powiedział do wszystkich). Nie chcę na razie żadnej niepotrzebnej strzelaniny do póki nie wydam odpowiedniego rozkazu. Każda niesubordynacja będzie odpowiednio ... potraktowana. Raport mało precyzyjny ... młodzi chyba jesteście? Jeśli tak bracie Noe to tym razem mogę wam darować.
- czy w pobliżu zauważyliście jakieś pojazdy cywilne, które zdały by się do transportu naszej drużyny? Jaki obszar został sprawdzony od obozowiska i czy można uznać go za względnie bezpieczny? (to bardziej powiedział do wszystkich niż do brata Noe).
- jak już usłyszę co chcę wiedzieć to wówczas możecie pójść przodem jako zwiadowca w stronę sektora czternastego ... a reszta pakować się. Wyruszamy od razu.

Spojrzał w stronę Inkwizytora Ravanosa :
- zadowolony ?

Po czym zwrócił się do brata konsyliarza Nikelusa Safinus :
- no przyjacielu, opowiadał co wiesz o tych gagatkach i ... co ty tutaj porabiasz?
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!

Ostatnio edytowane przez Ragnaak : 14-10-2008 o 16:17.
Ragnaak jest offline