Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2008, 20:47   #542
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jednogłośnie zdecydowaliśmy (ja mówię za wszystkich ), że Almena zostaje i robi TjT 5 Sama zainteresowana nie ma nic do gadania

Kejsi, analizowałem część dotyczącą przemiany. Sirfaldir nie wylądował w żadnym z ciał, co jest niemożliwe, jeżeli mamy zamianę.
Kolejna sprawa. Jakby miała być zamiana osobowości to raczej cały Sirfaldir znalazłby się w ciele kogoś, a osobowość danej persony musiałaby być bez ciała, lecz wtedy Dżin z łatwością opuściłby zamieszkiwane ciało.
Trzecia sprawa. Ciało Teva pozostaje bez osobowości.
Czwarta sprawa, Almena napisała, że jesteś w ciele mojego Tygrysa, czyli nie Sirfaldira.

Już nikogo nie ma na plaży. Sirfaldir jest w lesie Elfów, ale on nie powinien być ruszany, skoro mowa o Rakszasie.
Tev próbuje wspiąć się na tą wieżę. Powinnaś znaleźć się w ciele Teva, czyli tam, gdzie maniak próbuje się wspiąć na wieżę.

Sirfaldir to zupełnie inna bajka.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline