Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2008, 08:01   #467
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
Ooooo sorry ale czemu to ja mam się dostosowywać ? I nie zauważyłem jakoś aby to było 3 miesiące temu w żadnym poście.
Po 1 nie obudziłem się dopiero teraz, bo dopiero teraz zaczęła się rozmowa o naszej znajomości.
Po 2 nie mam zamiaru ja zmieniać swojej historii aby tobie pasowało. Trzeba było z mg wcześniej ze mną się skontaktować aby ustalić fakty a nie dowiaduje się człowiek faktu dokonanego.
Edycji postów nie trzeba robić, wystarczy aktualna wiadomość w komentarzach, że to było 3 lata temu a nie 3 miesiące.
Zatem przykro mi Manji ale nie mam zamiaru się dostosowywać do ciebie.

Ps. Twój czar zamiany w zwierze działa tylko na ciebie, ew twoje ubranie. Dwa, jako że jesteś dopiero 1-2 poz druidem mogłeś się zamienić w coś o podobnym wieku sile zatem to będzie młody, ok 1 roczny koń a nie wspaniały ogier jak opisałeś (musiałbyś mieć też sporo prezencji aby był taki piękny). Do tego twój ekwipunek po zamianie by został zatem tu już jest mocno naciągane, ale skoro mg to przełknął to mogę tylko pokiwać głową nad takim czymś.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."
Dhagar jest offline