Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2008, 17:34   #127
Maciass0
 
Maciass0's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłośćMaciass0 ma wspaniałą przyszłość
- Witam panowie, widzę, że widok rusznicy was trochę przestraszył, nic się nie bójcie, jest to przesyłka dla pana Maurissaut, mam mu pokazać zalety tejże nowoczesnej broni. - powiedział do strażników Pappo pewnie i podrzucając rusznicę na ramieniu - ależ to ciężkie, na szczęście już w Altdorfie rozumują nad zmniejszeniem wagi broni. W przyszłości zapewniam was moi drodzy będziecie mieć takie cudeńka. Mogą miotać kule na odległość wielu jardów. Zwykłe kusze i łuki nie będą miały polotu do stali. Większe obrażenia to szybsze zwycięstwa na polu bitwy.

Strażnicy wyglądali trochę zakłopotani szybkością i pewnością w mówieniu niziołka. Pappo podszedł do nich bliżej i powiedział trochę ciszej.

- Słyszałem nawet, że pewna grupa naukowców, która skupia się na walce z potworami co w lasach łażą i biją tworzy specjalne srebrne kule na właśnie te złe istoty, co by je capnąć raz a dobrze. Poza tym huk wystrzału spłoszy nie jedną dziewkę mówiąc po waszemu.

- Tak więc pędzę bo pan Maurissaut będzie zły jak mu nie dostarczę tego w terminie. Nawet nie wiem czy nie jestem spóźniony. Przeklęta pogoda.

Strażnicy pokrótce byli zdziwieni i zaniemówili po wykładzie Pappa. W końcu to on znał się świetnie na broni, a oni tylko zostali przydzieleni do usuwania zniszczeń. Po części robili to Pożarnicy.

O, to chyba tutaj. Pappo zobaczył okazałą rezydencję, a na płocie od bramy wjazdowej niósł się napis "Rezydencja państwa Maurissaut". Podszedł pod wejście. Było zamknięte, więc Pappo stanął przed żelaznymi wrotami i czekał.

"Może ktoś zaraz wyjdzie, zobaczymy. Co by tu powiedzieć temu zboczeńcowi. A może to jego ojciec wyjdzie, a może on jest już młody jakiś" - pomyślał
 

Ostatnio edytowane przez Maciass0 : 19-10-2008 o 17:38.
Maciass0 jest offline