Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2008, 12:43   #482
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Obce, oczywiście się z Tobą zgadzam, ale mam inny powód aby się zgodzić. Zapominasz czasami, że większość graczy (ja zaliczam się do tego grona) nie ma szczególnych uzdolnień pisarskich, nie potrafi wyłapać szczegółów, które dla ciebie są rażące, i jak to często bywa opis zostaje mocno zakrzywiony (dla osoby z Twoimi umiejętnościami) poprzez wstawki, które piszący uważa za warte i ciekawe. Cieszę się tym, że wymagasz od współgraczy wyższego poziomu gry, można wiele się od ciebie nauczyć, ale pamiętaj, że nie każdy chce się uczyć, nie każdy będzie zwracał na takie detale uwagę. Masz ogromną wiedzę na temat formowania/obrabiania/itp. tekstu świetnie, ale powtarzam znakomita większość nie ma najmniejszego pojęcia o tym co dla ciebie jest podstawową wiedzą. Opisując sekstans stwierdziłem, że nie powinienem pisać wprost co to takiego, choć powinienem napisać w komentarzach, cóż jestem tylko człowiekiem, który często popełnia błędy, teraz wiem, że następnym razem powinienem właśnie tu wstawiać wyjaśnienia.
Ale to działa w obie strony, zamiast wymyślać sobie niestworzone rzeczy wystarczy zapytać, wiem, że nie o to chodzi ale to nie boli. Jeśli ja czegoś nie rozumiem, nie jestem pewien i nie chcę znadinterpretować (co Tobie i Welinowi często się zdarza) po prostu pytam.

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline