Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2008, 20:58   #29
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
-Kurwa! Skąd wy się tu wzięliście?! Nie mogliście być tu wcześniej?
... i tylko spróbujcie do mnie strzelić! Zniszczyli mój oddział, pieprzony chaos!
Pomożecie mi czy nie?
- powiedział Kosmiczny Marines najprawdopodobniej z Zakonu Raven Guards

- Mam go zbadać? Wygląda na rannego, i to dość ciężko. - w komunikatorze brata-kapitana Ragnaaka zabrzmiał głos brata-medyka Nikelusa.

"Spokojnie, i tak będziemy musieli go zabić. Kwestią pozostaje kiedy to zrobimy" - Cahirowi przypomniały się słowa Inkwizytora Ravanosa. Wiedział, że jeszcze nie jest ta pora, jeszcze nie. W szybkim tempie przeanalizował sytuację oraz wszystkie możliwości po czym zwrócił się do wszystkich :
- Wstrzymać ogień ... jeszcze nie pora. Wszyscy na stanowiska, wzmóc czujność i wypatrywać podejrzane ruchy, nie mamy do końca pewności z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Bez rozkazu nie wychylać się.

Spojrzał w stronę brata Noa szybkim spojrzeniem, zimnym, wyrachowanym, które nie lubi ewentualnych sprzeciwów :
- Zawody zrobicie sobie kiedy indziej. Ale na pewno nie w tym momencie. Miejcie go na celowniku, ale bez pochopnych ruchów. Miejcie także na uwadze najbliższą okolicę.

Po szybkiej przemowie tylko delikatnie się wychylił za osłony i rzekł w stronę nieznanego mu brata z Adeptus Astartes :
- Znasz procedury, więc się nie zdziwisz jeśli poproszę Ciebie o to abyś grzecznie i pomału podszedł w moją stronę nie robiąc gwałtownych ruchów bracie. Jakikolwiek niepotrzebny gest lub słowa do ewentualnych sprzymierzeńców schowanych w ruinach uznam za akt agresji i zostaniesz z miejsca rozstrzelany ... pomału, bez słowa podejdź, a wówczas postanowimy co dalej.

Jeśli inkwizytor miałby zamiar przeciwstawić się obecnie tu wydanym rozkazom to brat-kapitan Cahir będzie miał kilka słów co do tego kto tu dowodzi.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline