Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2008, 12:42   #511
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
"Corum jest druidem, ale gdzieś czytałem (teraz na tej samej stronie mi wyskakuje cos zupełnie innego tak więc nie mogę zacytować), że druidzi owszem są szkoleni w danych kręgach (corum w kręgu ziemi, bo taką specjalizcję ma jego mistrz) ale specjalizacje nabywają z czasem"

Rozumiem więc , że twój czar skóra z kamienia nie działa tak jakby rzucał ja specjalista ziemi??

Pomijajac powyżesz niedobrze, że czytasz cos z zewnątrz ( bo nie z mim-ów) i wprowadzasz bez uzgodnienia. Pozostali gracze mają rację czując się z tym nie tak, gdyż oni przy wyborze postaci mieli zdeterminowany związek druida i ograniczenia w broni. Dlaczego druidzi z kręgu ziemi mają mieć kamienne maczugi, ci od lasu konary a ci od zwierząt nawet szpony? Bo tak jest barwniej, ciekawiej ( patrząc na druidów jako BN-ów), no ale przede wszystkim bo tak nakazuje system. W innych miejscach ogranicza inne profesje, a tu w zamian za ograniczenie w używanych broniach, masz do dyspozycji zastępy zwierząt. Co mają wspólnego młoty z żywiołem ziemi? Pewnie tyle samo co spiralle czegoś tam z energia lasu i tym że druid ma niemal wyciosane ścieżki. Czy zwierzęta łażą spiralla udeptując tam leśne ścieżki - czy raczej chodzą między miejscem noclegu wodopojem i pokarmem.
Mozna się nad wieloma rzeczami z mechaniki KC zastanawiać, ja jednak nieprzypadkowo zmieniłem jedynie mechanikę rzutów. Dlaczego druid ziemi tylko z młotem? A dlaczego zabójca nie może z bronią dwuręczna, albo w płytówce?? Nie pytaj tylko zmieniaj

Kończąc wywody o sekstant - cie kosztuje on w okolicach 50 sztuk złota - właśnie z uwagi na niedostępność i nieznajomość przedmiotu niż na użyte materiały. W Orchii używany powszechnie na statkach, tak jak i reszta przyrządów namiarowych. Wszystko dzięki astrologom...Osoba mająca zawód bosmana, lub chociaż marynarza na pewno przynajmniej widziała coś takiego na statku.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 22-10-2008 o 12:57.
Eliasz jest offline