Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2008, 13:41   #46
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Cytat:
Dorzucę jeszcze jedną ważną kwestię. Tradycje w Magu są, według mnie niczym innym tylko profesjami (jak w D&D). Pisałem o tym w temacie "Z profesjami czy bez", ale napiszę jeszcze raz jak ja to widzę. Bractwo Akashic-profesja mnich, Niebiański Chór-kapłan, Kult Ekstazy-bard, Mówcy Marzeń-czarownik, szaman, Eutanatos-zabójca, Porządek Hermesa-mag, Synowie Eteru-technik (już CP), Verbena-wiedźma, Wirtualni Adepci-netrunner (CP), Opustoszali- tu jedynie nie ma odnośnika.
Ależ masz rację. Tak samo w wampirze masz klany a w wilkołaku plemiona itp.
To wszystko ułatwia granie po prostu. Można niby jeszcze dyskutować o szczególikach archetypów, ale wrażenia dotyczące tych tradycji masz moim zdaniem jak najbardziej słuszne.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem