Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2008, 02:41   #519
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie tak Cedryku. Porzucam tą postać, bo nie chce mi się ani nie mam czasu na to aby:
- oddać Ksetowi cały opis Mglistych Wysp, o którym mówiliśmy ale nie nagraliśmy i nie zapisaliśmy. Było i powinno być to w moim interesie aby to spisać ale jakoś ... miałem chorą nogę. Na wyspach był mocno różny obraz druida co wyjaśniałoby jego 'inne' podejście do tematu.
- motyw łuku i owszem jest powodem do rezygnacji z postaci ale nie dlatego, że proca jest gorsza. Dlatego, bo bym musiał każdy post przerabiać, w którym występuje łuk. A do tego także mam chorą nogę.

I prawdą jest, że postać Coruma pasuje do świata orchii jak zwykły drewniany klocek do klocka lego. Chciałem stworzyć coś co pochłaniałoby mi ogrom pracy i czasu( na pierwsze nie mam zbytniej ochoty a drugiego nie mam za wiele, choć kiedyś było inaczej... ).

Welinie, mam do ciebie prośbę. Czy mógłbyś wyjaśnić mi swoje ramy magii? Chciałbym przedyskutować z Tobą tą kwestię, poznać Twój punkt widzenia. Także bym chciał powrócić do odbytej już rozmowy o żywiołach, którą mam nadzieję masz spisaną lub nagraną :P Chciałbym wprowadzić nieco nowych udziwnień. Twój pomysł ujednolicenia choćby świata magii jest całkiem trafiony, ale łatwiej będzie można to osiągnąć wspólną pracą. Myślę o prowadzeniu rozmowy na temat magii na pw, a następnie wklejaniu jej do komentarzy, tak aby pozostali gracze mogli również włączyć się do dyskusji no i oczywiście MG. Wciąż rozmowy pomiędzy poszczególnymi graczami byłyby prowadzone na pw i wklejane do komentarzy, do tąd aż byśmy ustalili/ uwspólnili mianownik magii w świecie KC. Myślę, że to już byłby wyznacznik dla reszty świata, bo Orkus jest śilnie umagicznionym światem. Przede wszystkim byłoby to mocne ułatwienie dla graczy, których postacie posługują się magią.


Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline