Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2008, 22:16   #73
Mical von Mivalsten
 
Mical von Mivalsten's Avatar
 
Reputacja: 1 Mical von Mivalsten nie jest za bardzo znany
- Duchy dają podpowiedzi, prawda? - Chłopak wziął do ust kawałek kiełbasy i zamachał rękami, próbując na migi powiedzieć, że będzie kontynuował, jak tylko skończy żuć. -I każdemu dają coś, co ma szansę zrozumieć. Ja dostałem numer, znalazłem adres. Myślę, że to niezła wskazówka. A te senne mary, to dla mnie trochę brednie są. Widziałem małych żydów, którzy grali w piłkę. Historia, historia historia. - Kolejny kawałek kiełbasy zmusił chłopaka do milczenia. - No to teraz tego nie rozwiążemy, bo i jak? Mamy coś, co warto sprawdzić, uważam, ze powinniśmy to zrobić. Co do reszty, to uciekałem parowozem przed profesor Zacharską. Z wizjami i przepowiedniami zawsze jest tak, ze okazują się trafne po fakcie. Tak jak Nostradamus. - Chłopak powiedział, co miał do powiedzenia i w milczeniu zabrał się za resztę jajecznicy. Miał dzisiaj dużo pracy, bo chciał się wziąć za samochód Dagmary. Do południa pewnie będzie jeździł, ale żeby wyglądał porządnie, będzie trzeba nad nim spędzić trochę więcej czasu.
 
Mical von Mivalsten jest offline