Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2008, 16:07   #116
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Sygryd roześmiał się złośliwie.

„Za dobry to ksiądz o wiele za dobry, aby swobodnie żyć w takim zdeprawowanym świecie.”

- Przyjacielu zepsute ryby zdarzają się i w zdrowej ławicy a i ryba psuć się zaczyna od łba. Podaj mi, chociaż jeden ślad, którego można by się uchwycić. Same słowa jeszcze nikogo nie zabiły. My zaś musimy wilczyc ze złem w naszych szeregach. Na razie bracie wydaje mi się, że w inkwizycji zalegli się kultyści i będą póty mącić póki nie zniszczą jej i zaufania do kościoła Sigmara. Cała ta sprawa jest grubymi nićmi szyta i zbyt prosta do rozwiązania. Wystarczy, że pojawię się w Altdorfie. Chyba, że liczą, iż uda się im zabić mnie i wszystkich ze szwadronu. Głupota.


Rycerz w czasie rozmowy przeglądał przedmioty znalezione przy gburze.

Gdy otrzymał już odpowiedź pożegnawszy z kapłanem, wyszedł.

- Teraz zaś do magazynu. Musimy dowiedzieć się cóż takiego mamy stróżować, z pewnością będzie to miało związek z cała tą intrygą.

Rzucił, lekko zadyszany, przez ramię do towarzyszących mu osób, bo i tempo narzucił znaczne.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline