Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2008, 20:15   #77
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Dagmara spojrzała z politowaniem na chłopaka, który właśnie opowiadał jej, co by zrobił, jak by był duchem.
- Tak się jednak składa, że nie jesteś duchem. - Rzuciła przerywając Markowi. - I masz zbyt bujną wyobraźnię. Za dużo amerykańskich filmów oglądasz. Śniła mi się jeszcze rozprawa sądowa i mój klient macający mnie po kolanie. Ciekawe co przez to duchy chciały mi powiedzieć? Może chciały mi obrzydzić Niemców? A może wszystkich facetów, albo co gorsza seks? Ciężka sprawa - rzuciła poważnym tonem, choć w jej głosie nie dało się nie zauważyć ironii.

- No to to by było na tyle - powiedziała uprzejmie wstając od stołu.
Rozejrzała się w poszukiwaniu swoich ubrań i torebki. Leżały koło łóżka. Tam, gdzie je zostawiła. Trwało chwilę zanim w panującym w torebce rozgardiaszu znalazła komórkę. Działała. I nawet zasięg był."Cudownie!" "Która to godzina? Mam nadzieję, że nie jest za wcześnie." Zegarek w komórce bezwstydnie wskazywał 6:21. "Cholera! Zdecydowanie zbyt wcześnie żeby gdziekolwiek dzwonić! Szlag by to trafił! Będę tu musiała spędzić jeszcze co najmniej 4 godziny.

-I to by było na razie na tyle z mojego rozwiązywania zagadek - mruknęła do siebie podczas gdy Marek "sprzątał" po śniadaniu.
- PAAAAWEŁ! SNIAAADAAANIE! Wstawaj obiboku, praca czeka! - rozległ się krzyk chłopaka tuż po głuchym kopnięciu w drzwi. - Pomoże mi pan przepchnąć samochód Dagmary do warsztatu?
- Najlepiej będzie, jak obaj będziecie się trzymać z daleka od mojego samochodu - syknęła kobieta słysząc, że dwaj szaleni naukowcy szykują się, by ostatecznie zniszczyć jej auto. - Już dość go zepsuliście.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.

Ostatnio edytowane przez echidna : 28-10-2008 o 17:10.
echidna jest offline