Wątek: Powrót Sithów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2008, 17:07   #20
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Corran Zobacz post
To chyba mało czytasz

ale przynajmniej nie używam argumentów ad persona.

Zresztą to ile i co czytam jest moją prywatną sprawą. Mogę być gburem, cierpiącym na nadmiar czasu, ale nie zmienia faktu, że dobrych książek, których akcja dzieje się w Universum Gwiezdnych Wojen jest bardzo, bardzo mało. Do tego, przynajmniej do Wielkich i Niepokonanych Istot z Innej Galaktyki, Których Nawet Luke Skywalker Nie Potrafi Pokonać, czyli serii o inwazji Yuuzhan, polskie tłumaczenia wydane przez Amber były dramatycznie słabe. Tłumaczenie "Shadows of the Empire" zajmuje pierwsze miejsce wśród fatalnie i źle przetłumaczonych książek, choć akurat to jedno z tych nielicznych opowiadań, które przeczytać warto (pozostałe to "Opowieści z Kantyny" i seria Thrawna) i można spokojnie polecić osobom, które Mocy nie czują.
Ale w sumie masz rację de gustibus non est disputandum.

PS: znacznie ciekawsze wydają mi się pozostałe rzeczy z logiem Star Wars, zarówno te oficjalne, jak i nieoficjalne.
PSS: Sorry za mały offtopic. Obiecuję, że już nie będę. Idę myśleć nad swoją postacią.


I na tym offtop faktycznie kończymy. Jeśli chcecie coś sobie jeszcze wyjaśniać, zróbcie to na PW.
Mira
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez Mira : 28-10-2008 o 17:20.
woltron jest offline