Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2008, 19:47   #2
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Dekares uważnie przyglądał się dwójce swoich nowych towarzyszy. Był trochę zdenerwowany szybkim oddaleniem się ich przełożonego ponieważ liczył na znacznie więcej informacji o zadaniu a przede wszystkim warunkach panujących na terenie ich działania. Miał jednak nadzieje że jego współpracownicy posiadają chociaż cześć poszukiwanej przez niego wiedzy.

-Dekares 627 regi...-przerwał w pół słowa uświadamiając sobie że przecież chciał podać z przyzwyczajenia nieaktualny już przydział- jestem gwardzistą miło mi was poznać, mam nadzieje że nasza współpraca się dobrze ułoży.
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines
Waylander jest offline