Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2008, 20:25   #219
Zaelis
 
Zaelis's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znanyZaelis wkrótce będzie znany
Oczy Folkena zalśniły złowrogo gdy ujrzał czarodziejkę. Momentalnie jego ciało opuściło zmęczenie, kiedy podjechał, do niej, trzymając ręce na pozór z dala od broni. Jednak w rękawach koszuli skrywał dwa ząbkowane noże, te same, którymi zazwyczaj podcinał gardła swoim ofiarom. Legara spojrzał na nią i jej uroda znowu go poraziła. Wpatrywał się w jej długie, kruczoczarne włosy z prawie że zachwytem. Perfekcyjna sylwetka i oszałamiająca uroda mogła złapać w swe sidła serce nie jednego mężczyzny. Ale nie jego. Zbyt wielka furia otaczała go. Zeskoczył z konia i podszedł do niej.

-Dawno się nie widzieliśmy, prawda, moja droga? - szepnął Legara uśmiechając się do niej. W oczach nie było gniewu, nie..były całkowicie zimne i obojętne. Ten chłód, bijący z przystojnej, opanowanej twarzy mężczyzny to najlepszy dowód na trwającej w jego środku zimnej furii. -Czekaj...kiedy to było? Tak, kiedy uratowałaś mi życie, a potem wraz z Franceską zostawiłyście mnie tam, chorego i wyczerpanego..mam rację? - uśmiechnął się ponownie spoglądając na nią. Jego twarz w końcu się poddała. Widać na niej było skrajne wyczerpanie i zmęczenie. Chwiał się stojąc na przeciw Nessy, a przynajmniej tak to wyglądało z jej strony.
 
Zaelis jest offline