Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2008, 00:57   #498
Aurora Borealis
 
Reputacja: 1 Aurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwuAurora Borealis jest godny podziwu
Fosht'ka

Na uwagę Phaere odpowiedziała cichym prychnięciem, nie unosząc nawet wzroku. Wymianę zdań jej i Maureen skwitowała ziewnięciem, a gdy Drowka poszła po drewno, puściła do Łowczyni oczko i pokazała jej ukradkiem uniesiony w górę kciuk. Dobra robota, to stworzenie trzeba zacząć wychowywać na coś milszego niż jest, zaśmiała się w duchu.
- Dzięki. Na dobrą sprawę pierwszy raz usłyszałam to od początku do końca - uśmiechnęła się, gdy Phaere skończyła. Faktycznie, jak dotąd wnioskowała całość po rozmowach i dociekaniach reszty grupy, nie słyszała bowiem "oryginału". - Nieźle opowiadasz, nawet bez banjo - dodała. - To miał być mój tekst - marudził Calcifer.

- Dziewczyna na pewno nie zerwie się na śniadanie rano, jeśli jest zrobiona z tych samych rzeczy co my - westchnęła po pytaniu Maureen. Poczuła się zmęczona. - Pewnie nie przeżyje, jeśli będziemy targać ją na noszach, choć nie wiadomo, można ryzykować. Możecie też kopnąć się na zwiad po śladach wskazanych przez Anzelma, a ja z nią sobie poczekam. Co do reszty truposzy, to albo wysłanych zostanie więcej, bo ta grupa zaniknęła, albo nie zostanie, bo tei'nerka i tak była umierająca, a grupa i tak miałyby iść sobie dalej patroszyć. Zauważcie, że dziś nic złego się nie stałooaaa.. - ziewnęła rozdzierająco, zasłaniając usta obiema dłońmi. Zaczęła wstawać. - Przepraszam. Wiecie, co do tego wszystkiego, pogadajcie rano, bo będzie więcej wiadomo. Nathiel, pomożesz mi przenieść dziewczynę bliżej ognia? Ciepło ogniska dobrze jej zrobi.
 
__________________
- Dlaczego nie wolno mi kłamać? (..) Dlaczego tylko ja mam być prawdomówna? Wujek nie myśli, że to jest wystawianie się na cel? Jasne jest chyba, że jeśli ktoś tu oberwie, to nie ci, którzy kłamią, tylko ja.
- (..) Tu nie o to chodzi, kto oberwie. Tu chodzi o to, żebyś nie dołączyła do ich stada.

Ostatnio edytowane przez Aurora Borealis : 29-10-2008 o 01:00. Powód: kosmetyczka.
Aurora Borealis jest offline