Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-10-2008, 23:58   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Lothar wysłuchał kolejnych wypowiedzi starając się ocenić przeciw... partnerów - poprawił się natychmiast. Po słowach Gustawa dotyczących pozycji szeryf delikatnie zmienił pozycję i powiedział:
- Doktorze, gdybym miał poważne podstawy nie rozmawiałbym z Wami na ten temat... W mojej głowie rodzą się różne wątpliwości dotyczące tego zadania, to wszystko. Zawsze staram się przewidzieć wszystkie hipotetyczne scenariusze i po kolei je odrzucać, niż uczepić się jednej - często podsuniętej przez kogoś - teorii i podążać błędną drogą... Tutaj również dość wyraźnie zasugerowano nam, ze jest to spokrewniony i że mamy zacząć szukać od kościoła na Juliusstrasse. Może dlatego nie pomyślałem zupełnie o ciele? Choć przyznam, że nic bym z niego nie wyczytał... W każdym razie - pomysł podziału podoba mi się... Pozostaje tylko kwestia podziału... Czy budujemy zespoły zrównoważone, czy specjalizowane? W pierwszym przypadku - w jednej części byłbym ja, w drugiej Arashi - chyba oboje jesteśmy aspołeczni... Jeżeli zaś miałyby być to zespoły specjalizowane - proponowałbym podział Malin i Gustaw oraz Arashi i Langhammer.
 
Aschaar jest offline