Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2008, 11:51   #24
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Arashi złożyła dłonie na piersi, rozważając słowa, które właśnie padły. Ponieważ dostępu do jej oblicza nie broniła teraz żadna maska, jej osoba zdawała się być przystępniejsza, mniej eteryczna, a bardziej realna... Przy czym wciąż trzeba przyznać, że w obecności Toreadorki trudno było czuć się swobodnie, szczególnie w tak małym pomieszczeniu. Langhammer z pewnością zdawał sobie sprawę z jej "ciężkiej" aury, a jednak zaproponował wampirzycy swoje towarzystwo... Czy był tak oddany sprawie?
Bez względu na pobudki Brujaha, Arashi kamień spadł z serca. Obawiała się sytuacji, gdy nikt nie będzie chciał jej towarzyszyć.

- Moim zdaniem obaj panowie macie rację. – odezwała się po chwili namysłu. - Jeśli chodzi o podział na grupy, ten zaproponowany przez Lothar-sana mi odpowiada. Osobiście przede wszystkim chciałabym uniknąć sytuacji, kiedy w jednej drużynie byliby przedstawiciele tego samego klanu, w tym przypadku Brujah. Nie wiemy z kim lub czym mamy do czynienia, wobec czego każda grupa powinna mieć jak najbardziej zróżnicowany wachlarz umiejętności. Zapewne bardzo dobrym pomysłem jest zbadanie ciała i myślę, że ty Gustaw-san, z racji iż jako doktor wywodzisz się ze środowiska medycznego, będziesz w stanie prędzej niż pozostali dotrzeć do kostnicy i ustalić, o które ciało chodzi. Przy uroku osobistym Malin-san wejście gdziekolwiek nie powinno być problemem... – tu Yamada skłoniła się uprzejmie – My zaś z Lothar-sanem, jako... osoby mniej społeczne ruszylibyśmy śladem wskazanym przez Szeryf, czyli do kościoła. Jeśli zaś starczy czasu, postaramy się również obejrzeć miejsce zbrodni. Wystarczy, że teraz zaczekamy na owe telefony komórkowe i w razie jakichś odkryć, będziemy mogli porozumiewać się na bieżąco. Czy taka kompozycja odpowiada państwu?
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 30-10-2008 o 11:56.
Mira jest offline