Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2008, 16:57   #33
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
No właśnie to ja bym mogła o to zapytać ;] Mój post poszedł. Kelly odpowiedział. A pozostali milczą. Z tego co wiem, nie zrezygnowaliśmy z kolejki. Wasz jeden post na mój.

Jutro wieczorem (czytajcie 22.00) pojawi się mój post i zrobię z waszymi postaciami co mi się żywnie podoba

Jeśli ktoś jednak kocha swoje postcie, proponuję jednak skorzystać z pozostałych 24h i wypowiedzieć się, zasugerować działalność, pomyśleć w pupie Maryni czy też nadmienić, że nie ma się zamiaru odezwać i po prostu pogrąża się w gapieniu na dekolt Maike czy też Azy.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline