Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2008, 19:49   #65
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Albo ja mam problemy z spisaniem Ci odpowiedz, albo Ty z ich przeczytaniem.
Zauważyłem, jakbyś stwierdził że śledztwo magya czasu uzależnił od śmierci maga.

Pisałem też, że nie tylko widocznie rzeczy są znamionami magy. Jej znamiona pojawiają się na metafizycznym poziomie i na tym mogą być wyczuje.
Mówiłem również o fakcie, że Naphandi nie zadowolą się wyłączenie niszczeniem, za tym idzie korupcja. Jakoś nie widzę za dużo korupcji w samym wybuchu gazociągu.
Jak ja kocham się powtarzać.

Planowanie? Nie dość że cel ciężko sięgnąć, to jeszcze zaburzenia przestrzeni bywają dośc łatwo wyczuwalne, nawet w przypadkowej magy. Coś jeszcze – magya przypadkowa nie znaczy niewykrywalna. Był taki Talizman opisany w podstawce który zawierał efekt Sił 5, był zwykle magyą przypadkową i wywoływał naprawdę potężny i wyczuwalny fenomen.

Wracają. Nephandi i Maruderzy. Ty się z nami wykłócasz. Gramy dalej w stwierdzanie oczywistych faktów, bo jestem w tym dobry

No może sobie siedzieć w Wiedniu. Chociaż katastrofa kolejowa nie jest szczytem marzeń Nephandiego. Ponadto Brzytwa Wolności pracuje.

Mistrz Czasu i Entropii, chociaż w inny sposób i na innym poziomie. Mistrz czasu poprzez przebłyski minionych i przyszłych wydarzeń, strumieni czasu właśnie. Mistrz Entropii poprzez wyczucie przeznaczenia. Zresztą większość mistrzów tych sfer ma odmienne zdanie co do przyszłości. Nieokreślona, ale można przewidzieć (Czas) i ścisłe przeznaczenie (Entropia). Są to wiadomości z podręcznika podstawowego.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem