Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2008, 21:49   #82
ppaatt1
 
ppaatt1's Avatar
 
Reputacja: 1 ppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwu
- To zaliczka piętnaście karli, abyś miał nieco argumentów. Pamiętaj zawsze cię znajdziemy, jeśli zwiejesz. - zagadał Pete
Prędko złapał sakiewkę i schował ją pod ubranie. Wyszedł mimo szyderczych śmiechów.
Pragnął jak najszybciej wykonać zadanie i uciec z tego zakichanego miasta. Ale najpierw musiał znaleźć jakiś ludzi do pomocy.

Pierwsza karczma "Brodaty Elf". Neer poprawił ubranie, przygotował swoją mowę i wkroczył do środka.

- Witajcie moi drodzy. - zaczął - Zapewne jesteście tutaj aby uchlać się w trupa, bo kobieta was zdradziła, zawaliliście zadanie, okradziono was i tak dalej. Ale ja jestem tutaj aby was z tego wyciągnąć, pieniądze to nie problem, możecie znowu zyskać w oczach ukochanej, znowu rozpocząć biznes i zacząć nowe dostatnie życie.
Nagle koło głowy Neera przeleciał kufel. Miał wielkie szczęście. Po chwili poleciał drugi. Najwyraźniej bywalcy karczmy mieli zeza lub to były strzały ostrzegawcze. Zapewne to drugie, bo po chwili kilku przyjemniaczków wstało. Nie wydawali się przyjaźnie nastawieni. Neer, szybko wybiegł z karczmy, jeszcze za nim poleciał jeden kufel. Mimo tego nieprzyjemnego zdarzenia, ruszył w kierunku kolejnej karczmy "Złotego zęba".

- Witajcie moi drodzy. - zaczął - Zapewne jesteście tutaj aby uchlać się w trupa, bo kobieta was zdradziła, zawaliliście zadanie, okradziono was i tak dalej. Ale ja jestem tutaj aby was z tego wyciągnąć, pieniądze to nie problem, możecie znowu zyskać w oczach ukochanej, znowu rozpocząć biznes i zacząć nowe dostatnie życie. Pragnę was zachęcić do pewnej być może niebezpiecznej podróży, ale cóż macie do stracenia? Jest tylko jeden warunek, musicie umieć walczyć! To wasza życiowa szansa ,bo pieniędzy też nie mało daję. Gdzie się zgłosić zapewne pytacie siebie w myślach. Trzeba się zgłosić do gospody „Kudłacz”, a dokładniej do pokoju numer 3. Rekrutację zaczynam dzisiaj wieczorem, a zamykam jutro w południe. Daje wam jeszcze czas na zastanowienie, ale powtórzę nie traćcie takiej okazji!
Mimo iż dokończył swoją mowę, nikt nie wykazał większego zainteresowania. Wszyscy byli zapewne zlani w trupa. Neer wyszedł i rozpoczął poszukiwania kolejnej gospody.

Po chwili zauważył szyld "Zalany doker". Wszedł. Rozejrzał się i rozpoczął swoją mowę. Gdy skończył prędko wyszedł. Tym razem ludzie wyglądali na bardziej zainteresowanych. Do trzech razy sztuka - pomyślał Neer i na tym zakończył dzisiejsze poszukiwania. Poszedł do "Kudłacza". Zajął pokój. Wszedł na górę. Położył się na łóżku aby odpocząć. Oczekiwał gościa...
 
ppaatt1 jest offline