Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2008, 23:59   #10
Waylander
 
Waylander's Avatar
 
Reputacja: 1 Waylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodzeWaylander jest na bardzo dobrej drodze
Dekares starał się obojętnie obserwować scenerie przewijające się za oknem jadącego samochodu, nie chciał pokazać że widok miasta ula jest dla niego czymś zupełnie nowym i niezwykłym, z reszta nie było to zbyt trudne, megapolis nie zauroczyło go zbytnio. Nie przeszkodziło mu to z uwagą słuchać wywodów kierowcy, wiedział że musi jak najszybciej zdobyć możliwie jak najwięcej informacji o nowym otoczeniu w jakim się znalazł.

-ile osób mieszkało w apartamencie Straganova? Nadal ktoś tam nadal przebywa?-zapytał się kierowcy.

Chciał wiedzieć kogo mogą napotkać w apartamencie, jeśli nawet Straganova nie mial żadnej rodziny to pewnie jako szlachcic posiadał jakąś służbę, przynajmniej tak mu się wydawało.

-Może powiedzcie coś więcej o sobie, skoro mamy razem pracować ku Chwale Imperium to powinniśmy wiedzieć o sobie cos wiecej niż imiona-spojrzał na mężczyznę-lub chociaż imię-dodał z nutka ironii w głosie-Ja jak mówiłem jestem gwardzistą, walczyłem z heretykami na Osterii.

Przyjrzał się dokładnie apartamentowi kiedy go mijali, zwracał szczegolną uważe na ilośc okien i drzwi oraz możliwość skrytego podejścia do apartamentu.

-wydaje mi się że lepiej zatrzymać się w parku tam moglibyśmy lepiej się przygotować, ewentualnie spróbować zbliżyć się do budynku niepostrzeżenie-powiedział wymownie spoglądając na dziewczynę.

-Jeśli chce pokazać Swój autorytet to teraz nadszedł właściwy czas-pomyślał uśmiechając się do niej delikatnie.
 
__________________
Wojownik, który działa z pobudek honoru, nie może przegrać. Jego obowiązek to jego honor. Nawet jego śmierć -jeśli jest godna- jest nagrodą i nie może być porażką, gdyż jest efektem służby.Dlatego pełnijcie swoje powinności z honorem, a nie poznacie, co to strach.Roboute Guiliman Patriarcha Ultramarines

Ostatnio edytowane przez Waylander : 01-11-2008 o 21:22.
Waylander jest offline