Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2008, 22:30   #24
Bynmaar
 
Reputacja: 1 Bynmaar nie jest za bardzo znany
Cześć, przeczytałem waszą dyskusję i te mam kilka pytań bo planuję wydać własny system. Ale od początku. System ma być o szeroko pojętych Słowianach i w tym momencie mnie zjedziecie że chce sklonować Arkonę. W żadnym wypadku. Planuję aby system był obszerny pod względem możliwości wyboru stylu gry przez zespół i MG. Tereny opisywane byłyby od Polan na zachodzie, Chorwatów i Serbów na południu kończąc na Rusach na północnym wschodzie. Oczywiście dochodzi do tego opis mitologii każdego z tych plemion. Bonusem będzie możliwość spotkania wikingów, German, Rzymian itd. Podczas walk zastanawiałem się nad punktami akcji i wyciąganiem kart ze zdarzeniami losowymi które każdemu mogą się przytrafić.
Jak wiemy mechanika byłaby nieduża za to świat byłby ogromny, plemiona, bogowie, bronie, potwory mitologiczne. Wszystko oczywiście zaczerpnięte z różnych źródeł, nic wymyślonego.
I tutaj nasuwa się problem. Czy gra oparta na podaniach historycznych, mitologii i wykopaliskach archeologicznych ma szansę zdobyć fanów ??
I mam pytanie czy ktoś byłby zainteresowany pomocą w stworzeniu takiego systemu.? I żeby ten system nie był podobny do Arkony. Nikt chyba nie lubi poprawionych systemów z nową nazwą
 
Bynmaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem