Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2008, 07:41   #29
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Dzięki za wsparcie, miło widzieć, że ma się jakieś poparcie. Co do postaci epizodycznych, to Niles już mi na gg zgłaszał, że chętnie by jakąś poprowadził, teraz Arango też jest chętny. Powiem wcześniej, że nie myślałem o tym na początku sesji, ale widzę, że jest zapotrzebowanie, więc pomyślę i być może w trakcie trwania sesji się zgłoszę do was Panowie. Co by nie zmarnować waszych chęci.

Co do listów rekrutacyjnych to są wysyłane do rządów państw i ważniejszych instytucji naukowych, takich jak np. uniwersytety, fundacje, itd. W większych miastach po prostu wiszą na tablicach ogłoszeń.

Jakbyście już mieli sprecyzowane konkretne wizje postaci to wyślijcie mi na pw, choć kim chcecie grać, lub jak wolicie zróbcie to w temacie. Mam nadzieję, że znajdzie się choć ktoś chętny na zrobienie postaci jakiegoś naukowca, lekarza, czy reportera. Często w takich wyprawach uczestniczyli też rysownicy, bo wiadomo, że zdjęcia nie były tak popularne, choć też fotografia była stosowana.

Co do gwiazdek to myślałem po prostu, że osoba będąca tak odważna za anonimowymi notkami, odważy się napisać otwarcie co jej się nie podoba. Ja naprawdę nie boję się konstruktywnej krytyki, ale jak już napisałem odwagi zabrakło. Może choć na PW ten tajemniczy ktoś się odezwie?

Pozdrawiam i dzięki za wsparcie, to się nazywa prawdziwa grupa uderzeniowa
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline