Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2005, 17:29   #35
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Mnie osobiście nie przeszkadzają puste posty. A muszę przyznać że jest to bardzo wygodne. Wysłać pojedyńcze zapytanie do GM'a i uzyskać odpowiedź to jeszcze spoko. Sprawa komplikuje się gdy robimy bardziej złożone czynności i korespondencja zaczyna się na dobre. O wiele łatwiej wysłać ukrytego posta i dostać ukrytą odpowiedź od GM'a w poście gdzie są też informacje dla "reszty" teamu. Tak samo gdy rozmawiam z innym graczem bez świadków, trzeba wysyłać dwa PW (gracz, GM), odpowiedź tak samo, to nie potrzebnie utrudnia rozgrywkę. Pisząc posta, wpisuje tylko trzy numery ID i mam wszystko z głowy. Więc jeśli chodzi o moją wygodę, to dla mnie mogą być puste posty. Jeśli chodzi o obserwatorów, znaczy czytających (bo w końcu nie wiem dla kogo ma być lepiej dla Nass , czy dla Nich), to może niech Oni się wypowiedzą - taka moja propozycja. Oczywiście jak w każdej sesji, działa złota zasada, czyli GM ma zawsze ostatnie słowo i tak będzie. Więc z tego co widzę wyżej teraz stosujemy PW. Dodam tylko od siebie że mnie się to nie podoba.


Pozdrawiam


8)
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline