Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2005, 21:46   #38
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Głosowanie nic nie da, a widzę, że rozdźwięk jest wyraźny. To może sprecyzowanie jest konieczne. Post z ukrytą wiadomością powinien jednak coś jeszcze zawierać. Chodzi mi o takie rzeczy, jakie były w przypadku postów moich i Eidura na początku sesji. Czyli przedstawienie sytuacji dla ogółu oraz pytanie lub opis do graczy/gracza. Nie powiem, mi też lepiej się czyta, jak mam wszystko w jednym miejscu, bo łatwo do tego się wraca. Dlatego omińmy puste posty przez wpisanie opisu ogólnego. Nie musi on być szczegółowy (uliczka, dom, jacych ludzie obok) - dla osoby będącej poza grupą będzie to dobre a i inni nie zorientują się, gdzie to jest. Wszelkie rozmowy i przemyślenia to już ukrytym tekstem. Zatem zastosujmy coś takiego. Da to również niejakie "tło" do grania, gdzie postać po opuszczeniu pomieszczenia nie istnieje, ale gdzieś tam jest. Nie mówię od razu, by pisać szczegóły, że idę do konkurencji i sprzedaję szczegóły misji, ale chociażby włóczęga po ulicach miasta. Można opisać jakiś szczególnie urokliwy zakątek miasta i przy okazji dowiedzieć się tego i owego. Może w ten sposób - pogodzimy puste posty i ciągłość historii
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline