Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2008, 15:33   #87
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Thomas ziewnął przeciągle, następnie zamknął studiowaną przez siebie grubą księgę.
-Chyba nic tu nie znajdziemy. Ja jestem zbyt zbyt zmęczony by dalej szukać. I głodny. Idę poszukać kuchni. Zresztą powinienem szybko się położyć jutro są zajęcia.- Uśmiechnął się, jutro nie ma zajęć. Wyrusza w podróż.-Przepraszam niema w końcu wyruszamy. Spotkajmy się rano pod bramą. Dobranoc.
Odłożył tom na miejsce i udał się w kierunku gdzie powinna znajdować się kuchnia, lub spiżarnia. Jakoś trzeba wykarmić tych wszystkich mieszkających tu ludzi. Codzienne bieganie do miasta byłby zbyt kłopotliwe. W drodze pożegnał się z bibliotekarzem i podziękował mu za pomoc.
Gdzie to może być?
Mimo nie wiedzy ruszył przed siebie. Skoro rozum nie wie to trzeba zdać się na intuicję. Jest jeszcze przeznaczenie ale ono raczej nie pomaga znaleźć posiłku w środku nocy. Po kilku minutach błądzenia, kolegium jest duże ale miejsc gdzie może byc szukane miejsce nie ma wiele, znalazł kuchnię.
-Dobry wieczór, jest tu kto?
Odpowiedziała mu cisza postanowił więc obsłużyć się sam. Zabrał ze sobą kubek wody i bochenek chleba który zjadł w drodze do swojego pokoju. Położył się i zasnął. Łóżko nie było najlepszej jakości choć i tak lepsze niż większość w Imperium.
Obudził się przed świtem. Szybko spakował swoje rzeczy do plecaka. Zabrał jeszcze swój kij podróżny i miecz. Sprawdził czy łatwo go dobyć, lekko się zacinał, może trzeba go naoliwić? Zresztą nieważne spyta się o to krasnoluda on na pewno to wie. Udał się pod bramę i czekał na swojego towarzysza.
Szlag by to zapomniałem o składnikach. Zaczekam na Arcagnona i potem po nie pójdę. No i magazyn może być jeszcze zamknięty.
 
Matyjasz jest offline